Historie firmy

/ O firmě / Historie firmy

1996

Založení společnosti FARM UNION s.r.o.

1997

Zahájen vývoj rosičů značky FARM UNION.

1998

Zahájení sériové výroby rosičů.

2004

Založení společnosti FARM UNION EUROPE s.r.o.

2004

Zahájení dodávek technologií na výrobu vína v ČR a SR.

2008

Zahájení dodávek technologií a zařízení pro nápojový průmysl (alko, nealko, pivo, víno, mléko) v ČR a SR.

2018

Zahájení výroby automatické myčky keg sudů – KEGWASH a skříňového pasteru – PASTERBOX.

2020

Rozšíření výrobního programu o automatické řídící dopravníkové systémy technologických linek.

Kvalitní a spolehlivá řešení jsou naší předností

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. má sídlo v historické Olomouci, bývalém hlavním městě Moravy, které je dnes mezinárodní metropolí České republiky. Výborná dopravní dostupnost, výrazné zastoupení nadnárodních společností, přítomnost známé univerzity a příjemná atmosféra historického centra Olomouce jí opravňuje nazývat moravským oknem do světa.

Naše hlavní provozovna se nachází v Prostějově, městě se secesní architekturou a s dlouholetou tradicí výroby zemědělských strojů. Obchodní, administrativní oddělení, výroba a sklady sídlí v historickém centru města v secesní budově ze začátku 20. století poblíž prostějovského zámku.

Za poměrně krátkou dobu se FARM UNION EUROPE s.r.o. stal významným dodavatelem technologií pro nápojový a potravinářský průmysl v České a Slovenské republice. Kvalitní technologické a servisní služby poskytujeme širokému spektru našich zákazníků.

Od zákazníků, používajících námi dodaná a servisovaná zařízení, zaznamenáváme pozitivní ohlasy jak z Čech a Moravy, tak i ze Slovenska a okolních zemí.

Naším cílem je spokojenost zákazníků, rychlost a profesionalita námi nabízených služeb.

Jsme oficiálním partnerem popředních světových výrobců v oboru, jejichž výrobky dodáváme firmám zabývajícím se výrobou vína, piva, likérů, nealkoholických nápojů, minerálních vod a mléka . Snažíme se průběžně přinášet naším zákazníkům nejnovější poznatky v oboru.

Mimo našich aktivit v nápojovém a potravinářském průmyslu, se naše společnost dlouhodobě zabývá rovněž prodejem vlastních výrobků a to speciálních postřikovačů pro sady, vinice a komunál  a poloautomatických zařízení pro nápojový průmysl . Při svoji práci se opíráme o kvalitní tým spolupracovníků ,kteří tvoří základ našeho stabilního postavení na trhu.

FARM UNION
Ing. Dušan Dvořan
majitel společností FARM UNION