Historie firmy

/ O firmě / Historie firmy

1996

Založení společnosti FARM UNION s.r.o.

1997

Zahájen vývoj rosičů značky FARM UNION.

1998

Zahájení sériové výroby rosičů.

2004

Založení společnosti FARM UNION EUROPE s.r.o. a převzetí aktivit od FARM UNION s.r.o.

2004

Zahájení dodávek technologií na výrobu vína v ČR a SR.

2008

Zahájení dodávek technologií a zařízení pro nápojový průmysl (alko, nealko, pivo, víno, mléko) v ČR a SR.

2018

Završení vývoje a zahájení výroby automatické myčky keg sudů – KEGWASH a skříňového pasteru – PASTERBOX.

2020

Rozšíření výrobního programu o automatické řídící dopravníkové systémy technologických linek.

Kvalitní a spolehlivá řešení jsou naší předností

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. má sídlo v historické Olomouci, bývalém hlavním městě Moravy, které je dnes mezinárodní metropolí České republiky. Výborná dopravní dostupnost, výrazné zastoupení nadnárodních společností, přítomnost známé univerzity a příjemná atmosféra historického centra Olomouce jí opravňuje nazývat moravským oknem do světa.

Naše hlavní provozovna se nachází v Prostějově, městě se secesní architekturou a s dlouholetou tradicí výroby zemědělských strojů. Obchodní, administrativní oddělení, výroba a sklady sídlí v historickém centru města v secesní budově ze začátku 20. století poblíž prostějovského zámku.

Za poměrně krátkou dobu se FARM UNION EUROPE s.r.o. stal významným dodavatelem technologií pro nápojový a potravinářský průmysl v České a Slovenské republice. Kvalitní technologické a servisní služby poskytujeme širokému spektru našich zákazníků.

Od zákazníků, používajících námi dodaná a servisovaná zařízení, zaznamenáváme pozitivní ohlasy jak z Čech a Moravy, tak i ze Slovenska a okolních zemí.

Naším cílem je spokojenost zákazníků, rychlost a profesionalita námi nabízených služeb.

Jsme oficiálním partnerem popředních světových výrobců v oboru, jejichž výrobky dodáváme firmám zabývajícím se výrobou vína, piva, likérů, nealkoholických nápojů, minerálních vod a mléka . Snažíme se průběžně přinášet naším zákazníkům nejnovější poznatky v oboru.

Mimo našich aktivit v nápojovém a potravinářském průmyslu, se naše společnost dlouhodobě zabývá rovněž prodejem vlastních výrobků a to speciálních postřikovačů a poloautomatických zařízení pro nápojový průmysl . Při svoji práci se opíráme o kvalitní tým spolupracovníků ,kteří tvoří základ našeho stabilního postavení na trhu.

FARM UNION EUROPE s.r.o.
Ing. Dušan Dvořan
jednatel společnosti