O firmě

/ O firmě

Kvalitní a spolehlivá řešení jsou naší předností

Specializujeme se na dodávky a servis etiketovaček a plničů popředních světových značek, od malých až po vysoké výkony. Našimi zákazníky jsou vedoucí podniky v nápojovém, potravinářském a kosmetickém průmyslu. V našem výrobním závodě v Prostějově se zabýváme vývojem a výrobou kvalitních poloautomatů a dopravníků pro nápojový, potravinářský a kosmetický průmysl a speciálních postřikovačů do vinic, sadů a komunálu.

Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkami velkých investičních technologických celků v oblastech výroby destilátů, vína, minerálních vod, sirupů a výroby kosmetiky a detergentů atd.

Kvalifikovaní pracovníci

Naši společnost tvoří tým kvalifikovaných techniků, kteří navrhují, optimalizují a realizují dodávky jednotlivých zařízení až po řešení komplexních technologických projektů.

Moderní technologie

Námi dodávané technologie a zařízení odpovídají nejnovějším průmyslovým trendům.

Spolehlivé stroje

Dodáváme kvalitní a spolehlivé stroje od předních světových výrobců.

Servis a technická podpora

Zajištujeme kvalitní servis a technickou podporu na námi dodávaná zařízení a technologie. Všichni naši servisní technici jsou zkušení specialisté v mechanice, elektronice, softwaru a hardwaru, takže dokážeme komplexně řešit většinu požadavků našich zákazníků.

Kontaktujte nás

Máte zájem o vybraný stroj nebo službu z naší nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.