Elektronické regulátory chlazení FERM FIX, FERM FLEX, FERM FLEX BOX

/ Stroje / Stroje pro výrobu nealkoholických nápojů a minerálních vod / Glykolové chlazení / Elektronické regulátory chlazení FERM FIX, FERM FLEX, FERM FLEX BOX

Popis stroje

Elektronický regulátor chlazení FERM FIX je moderní regulační prvek, který dokáže samostatně přesně řídit požadovanou teplotu chlazeného média (teplotní výměníky, glykolová směs-chlazená kapalina).

Regulátor se jednoduše instaluje do nádrže pomocí nerezové jímky. Je vybaven integrovaným teplotním čidlem. Zařízení obsahuje dotyková tlačítka a tři displeje. První zobrazuje aktuální teplotu chlazeného produktu, druhý teplotu nastavenou= „požadovanou.“ Teplota se nastavuje jednoduše přímo na regulátoru.

Regulátor funguje zcela nezávisle a ovládá regulační ventil tepelného výměníku. Je konstruován tak,že může být zapojen do datové sítě a pomocí něho může být regulační ventil ovládán rovněž z řídícího PC serveru prostřednictvím řídícího softwaru. Jeho konstrukce umožňuje také sdílení procesních dat a jejich ukládání v řídícím PC.

Regulátor se dodává rovněž v provedení FERM FLEX, kdy není vybaven integrovaným teplotním senzorem, ale připojuje se k němu externí teplotní čidlo pro snímání teploty produktu  v nádrži.

V případě požadavku dodáváme i regulátory FERM FLEX BOX, kde je více regulátorů umístěných v nerezovém ovladacím boxu a ovládá se z jednoho místa více nádrží.

Více informací na vyžádání.