Automatický mycí a plnící monoblok na nerezové KEG sudy MASTERKEG EVOLUTION

/ Stroje / Stroje pro výrobu nealkoholických nápojů a minerálních vod / Myčky lahví, keg sudů a přepravek lahví /Automatický mycí a plnící monoblok na nerezové KEG sudy MASTERKEG EVOLUTION

Popis stroje

Dodáváme plničky a plnící linky KEG sudů s různou úrovní automatizace.

Pro střední a větší pivovary dodáváme automatické linky pro mytí, sterilizaci a plnění sudů z nerezové oceli  od italské firmy SIFA. Jedná se o stroje MASTERKEG navržené a vyrobené se zvláštním důrazem na hygienická hlediska a dostupné v různých velikostech a modelech. Celá konstrukce stroje a části přicházející do styku s kapalinou jsou vyrobeny výhradně z nerezové oceli AISI 304/316. Plnicí hlava je navržena se zvláštní pozorností, aby vyloučila jakýkoli kontakt zpracovávaného produktu se vzduchem a zaručila plně sterilní plnění. Mycí systémy jsou navrženy tak, aby zajistily:

a)Kontrolu těsnosti sudu
b) Kvalitní mytí
b) Dokonalou kontrolu oplachu
c) Na konci každé pracovní fáze kontrolu nepřítomnosti tekutin v sudu.
d) Vyloučení „neshodných“ sudů automaticky z linky  bez jejich naplnění

Stroje jsou určeny pro připojení k parnímu generátoru pro horkou sterilizaci sudů. Ovládací a řídicí části jsou umístěny ve vodotěsném ovládacím panelu a jsou řízeny elektronicky díky použití PLC. Originální SIFA ventily pro řízení mycích a plnicích cyklů jsou vyrobeny z masivní soustružené nerezové oceli a díky dokonalé vnitřní úpravě umožňují snadné mytí a sterilizaci a zabraňují ulpívání nečistot. Mimořádně pevná celonerezová konstrukce navíc zaručuje vynikající odolnost proti opotřebení a minimalizuje běžnou údržbu.

video zde