Automatická myčka skleněných lahví HYDRA

Popis stroje

Řada HYDRA je plně automatizovaná myčka lahví, navržená podle nejmodernějších průmyslových inovací.

Snížená údržba, extrémní uživatelská přívětivost a čištění jsou hlavními rysy tohoto stroje.

Nový, racionálnější cyklus čištění lahví, který se skládá z první stanice pro vyprazdňování lahví, po níž následuje předmycí výstřik lahví a první lázeň pro předmytí, umožňuje výrazně snížit znečištění hlavní mycí lázně a dosáhnout značného snížení spotřeby detergentu.

Dvojitá extrakční stanice etiket zajišťuje úplné odlepení etiket od lahví, zatímco otočný filtr, umístěný po celé šířce stroje, zajišťuje jejich snadné vypuštění ze stroje.

Vnější mytí lahví doplňuje řada vnitřních a vnějších mycích nástřiků s vysokotlakým mycím prostředkem, prováděných se samočistícími a samostředícími rotačními tryskami.

Mimořádně účinná vyplachovací stanice pro smytí louhu, následovaná řadou vnitřních a vnějších oplachových nástřiků, umožňuje kompletní a důkladné vypláchnutí láhve při velmi nízké spotřebě vody.

Modulární konstrukce, různé volitelné součásti vybavení a různá speciální provedení umožňují řadě průmyslových myček lahví HYDRA maximální flexibilitu, aby vyhovovaly všem potřebám zákazníků.

Stroje na čištění lahví HYDRA jsou speciálně vyvinuty pro čištění různých typů skleněných lahví, jako jsou lahve od piva, vína, olejů atd.

Výkon: 3000 – 50000 lahví/hod

Technické parametry : na vyžádání

video zde