Automatická myčka skleněných lahví GENESI

Popis stroje

Řada GENESI je plně automatizovaná myčka lahví, navržená podle nejmodernějších průmyslových inovací. Je určena především pro středně velké  výrobce jako např. menší pivovary a další výrobce nápojů do vratných skleněných obalů.

Zařízení na mytí lahví GENESI  se dodává v několika výkonových řadách a provedeních(ruční vkládání a vykládání lahví, automatické vkládání lahví atd.). Všechny stroje jsou s kontinuálním cyklem s extrémně malými rozměry.

Jsou navrženy podle požadavků uživatelů  a nabízejí velkou všestrannost, aby vyhovovaly nejrozmanitějším potřebám.

Jednoduchý, ale extrémně funkční čisticí cyklus umožňuje snížit provozní náklady (voda, energie, mycí prostředky) při zachování vynikajících výsledků čištění a zajištění dokonalého vyčištění láhve, úplného odlepení etiket a jejich odstranění ze stroje.

Extrémní uživatelská přívětivost a čištění stroje v kombinaci s prakticky nulovou údržbou umožňuje vysokou produktivitu a extrémně omezené prostoje.

Modulární konstrukce umožňuje zákazníkovi „konfigurovat“ stroj na čištění lahví vína, oleje, piva atd. podle konkrétních potřeb a přizpůsobit jej každému typu použití.

Dosažený vysoký standard kvality, špičková technologie a kvalitní technická podpora činí z modelu GENESI dokonalý výchozí bod při automatizaci stáčecích linek.

Snížená údržba, extrémní uživatelská přívětivost a čištění jsou hlavními rysy tohoto stroje.

Výkon: 500 – 3000 lahví/hod

Technické parametry : na vyžádání

video zde