baner ecot-120 
 banner 2019 03b-postřikovače 600x

MANKAR - HQ

herbicidní aplikátor Mankar HQ-web
nový model aplikátoru
na koncentrovaný herbicid
ROUND-UP bez vody !

 

Historie

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. byla založena v roce 2004 Ing.Dušanem Dvořanem ,absolventem Českého vysokého učení technického(ČVUT) v Praze. Převzala část aktivit společnosti FARM UNION s.r.o. založené v roce 1996. Navazuje na jeho dlouholeté působení ,stejně jako dalších jeho spolupracovníků ,v oblasti zemědělského a potravinářského strojírenství v regionu Moravy, východní části České republiky. Větší část pracovníků společnosti pracovala ve významných funkcích ve společnosti Agrostroj Prostějov, dříve Wikov(největší továrně na zemědělské stroje ve střední a východní Evropě). V roce 1991 Ing. Dvořan začal samostatně podnikat a působil jako společník v několika společnostech.

1997 - zahájen vývoj pneumatických rosičů FARM UNION

1998 - zahájení sériové výroby

2004 - zahájení dodávek technologií na výrobu vína v ČR a SR

2008 - zahájení spolupráce se Sacmi Group - technologie pro nápojový průmysl(alko,nealko,pivo,víno,mléko)

 

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. má hlavní sídlo v historické Olomouci, bývalém hlavním městě Moravy, které je dnes mezinárodní metropolí České republiky. Výborná dopravní dostupnost, výrazné zastoupení nadnárodních společností, přítomnost známé univerzity a příjemná atmosféra historického centra Olomouce jí opravňuje nazývat moravským oknem do světa.

    olomouc1   

 

Naše provozovna se nachází v Prostějově, městě se secesní architekturou a s dlouholetou tradicí výroby zemědělských strojů. Obchodní, administrativní oddělení, výroba a sklady sídlí v historickém centru města v secesní budově ze začátku 20. století poblíž prostějovského zámku.

 

   zamek tovarna

 


      Za poměrně krátkou dobu se FARM UNION EUROPE s.r.o. stal významným dodavatelem technologií pro nápojový průmysl v České a Slovenské republice, především v oblasti technogií výroby vína, kdy jsme se zaměřili především na vinařství, která se specializují na výrobu vysoce kvalitních vín. 

      Kvalitní technologické a servisní služby poskytujeme širokému spektru našich zákazníků, počínaje největšími firmami na trhu (Bohemia Sekt, Imperátor Drietoma atd.) a značným množstvím středních a malých zákazníků konče.

 

narodni dum

 

Od zákazníků, používajících námi dodaná a servisovaná zařízení, zaznamenáváme pozitivní ohlasy jak z Čech a Moravy, tak i ze Slovenska, kde rovněž dodáváme a servisujeme. Naším cílem je spokojenost našich zákazníků, rychlost a profesionalita námi nabízených služeb a v neposlední řadě i rozšiřování oblasti působnosti naší firmy.   

Jsme oficiálním partnerem popředních světových výrobců v oboru (např. SACMI GROUP, WILLMES, KREYER atd.). , jejichž  výrobky dodáváme firmám  zabývajícím se výrobou piva, alkoholu, nealkoholických nápojů, mléka a minerálních vod. Snažíme se průběžně přinášet naším zákazníkům nejnovější poznatky  v oblasti nápojového průmyslu. 

Mimo našich aktivit v nápojovém průmyslu,se naše společnost dlouhodobě zabývá rovněž vývojem a výrobou postřikovačů do sadů a vinic a prodejem strojů do sadů a vinic . Při svoji práci se opíráme o kvalitní tým spolupracovníků ,kteří tvoří základ našeho stabilního postavení na trhu.

FARM UNION EUROPE s.r.o.
Ing.Dušan Dvořan
jednatel společnosti


 
nahoru

pravý sloupec s mapou 3 png

15.prosinec 2021

Aktuálně dodáváme speciální postřikovače pro aplikaci koncentrovaných herbicidů MANKAR

 

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. +420/608814402, nebo na emailu -